Strona główna O firmie Oferta Portfolio Kontakt

Oferta projektowania i tworzenia stron internetowych
oraz usług poligraficznych

Firma eMKa Interactive zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i tworzeniem stron internetowych i dynamicznych serwisów, ich utrzymaniem i aktualizacją. Świadczone usługi mają charakter kompleksowy i zawsze są ściśle dopasowywane do potrzeb klienta. Kompleksowość usług oznacza tutaj wszelką pomoc klientowi od momentu pomysłu zaistnienia w sieci Internet do gotowego rozwiązania. Proces ten może być długi i skomplikowany, a nasza pomoc znacznie go skraca i upraszcza. To MY pomgadamy Państwu wybrac odpowiednie rozwiązanie dla Państwa firmy, czy to ma być prosta strona – wizytówka – czy rozbudowany portal firmowy. To MY pomagamy wybrać odpowiednią domenę i rejestrujemy ją. Na podstawie materiałów zebranych w Państwa firmie przygotowujemy projekt graficzny Państwa strony, po zmianach (dokonywanych tak długo, aż projekt spełni wszelkie oczekiwania klienta) przygotowujemy szablon graficzny, który uzupełniamy materiałami zebranymi przez Państwa przy naszej wydatnej pomocy (wykonujemy wszystkie potrzebne zdjęcia i filmy dotyczące Państwa firmy/produktów). Po zbudowaniu kompletnej strony umieszczamy ją na naszym profesjonalnym serwerze hositngowym i w zależności od Państwa wyboru przekazujemy zarządzanie informacjami na stronie Państwu lub sami przejmujemy to zadanie. W przypadku strony z systemem CMS (Content Management System - System do zarządzania zawartością strony) szkolimy Państwa pracowników z obsługi i świadczymy wszelką pomoc w trakcie jego użytkowania.

Zajmujemy się także utrzymywaniem gotowych stron internetowych na naszym serwerze, utrzymywaniem domen i kont email.

Dodatkowo pomagamy w promowaniu Państwa strony w Internecie – tak aby była szybko odnajdywana przez potencjalnych odbiorców. Proces ten nazywa się pozycjonowaniem i polega na umiejętnym przygotowaniu treści strony i jej umieszczeniu we wszystkich najważniejszych indeksach internetowych (wyszukiwarkach i katalogach).

Oprócz usług internetowych zajmujemy się także drobnymi usługami poligraficznymi, takimi jak przygotowanie znaków graficznych, ich digitalizacja, projektowanie wizytówek, papierów firmowych, przygotowywanie drobnych ulotek reklamowych, ogłoszeń, plakatów czy publikacji. Dysponujemy profesjonalną monochromatyczną, bardzo szybką i wydajną drukarką laserową A4, oraz wysokiej jakości pigmentową drukarką atramentową A3+ (wydruki są bardzo wysokiej jakości, słońco- i wodoodporne, druk 8 niezależnymi kolorami). W przypadku większych nakładów oraz innych potrzeb korzystamy z usług profesjonalnej drukarni gwarantującej wysokiej jakości, terminowy druk.

Zajmujemy się także przygotowaniem do druku materiałów powierzonych (skład komputerowy). Efektem końcowym takich prac jest plik postscriptowy gotowy do druku w drukarni, lub gotowy, wydrukowany materiał w zależności od życzenia klienta.

 

Serwis w trakcie uzupełniania informacji