Strona główna O firmie Oferta Portfolio Kontakt

Informacje o firmie

Firma eMKa Interactive została założona w 2007 roku, jednak początki jej działalności sięgają roku 1997. Wszystko rozpoczęło się od fascynacji dopiero co raczkującym światem Internetu i stron internetowych w Polsce. Już wtedy oczywistym jednak było, że od tego nie da się uciec i Internet jest miejscem gdzie należy zaistnieć.

Doświadczenia w tworzeniu grafiki, głównie na potrzeby małego DTP oraz podstawowa wiedza programistyczna zaowocowała rozpoczęciem współpracy z nieistniejącą już firmą Alert Pracownia Informatyczna. Na początku było to tworzenie szablonów stron – czyli przygotowanie wizerunku strony głównej i podstron pod względem graficznym, bez opracowywania docelowej treści strony. W ten sposób powstało kilkanaście projektów – niektóre z nich można zobaczyć w zakładce >Portfolio<.

Kolejnym krokiem było opracowanie, wspólnie z firmą Alert, projektu dynamicznego serwisu internetowego z takimi elementami jak: sklep internetowy, poczta przez www, katalog tematyczny, księga gości, wyszukiwarka itp. Owocem tej współpracy, a także własnych doświadczeń było zbudowanie w 2002 roku namysłowskiego bezpłatnego serwisu ogłoszeniowego www.namyslow.net.

Kolejne lata obfitowały w kolejne doświadczenia a także rozwijanie różnych umiejętności – m.in. współpraca z drukarnią WIK (Ligota Wielka) zaowocowała kilkoma pracami poligraficznymi – które także można zobaczyć w dziale >Portfolio<.

W roku 2005, zebrawszy wszystkie zdobyte doświadczenia, powstał szkielet dynamicznego serwisu z rozbudowanym katalogiem stron, systemem CMS, wyszukiwarką i innymi dodatkami. Na tym mechanizmie została zbudowana strona Starostwa Powiatowego w Oleśnicy (www.powiat-olesnicki.pl), która ciągle jest rozwijana i wzbogacana w kolejne elementy.

W roku 2007 wszystkie dokonania i doświadczenia zmaterializowały się w postaci nowej firmy: eMKa Interactive.

Mam nadzieję, że ten krótki opis choć w części wzbudził Państwa zaufanie co do profesjonalizmu świadczonych usług a także przekonał Państwa do rozpoczęcia współpracy.

Podstawowym celem firmy eMKa Interactive jest zadowolenie klienta i chęć niesienia wszelkiej możliwej pomocy.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy

Mariusz Korodaj
Właściciel firmy

 

Serwis w trakcie uzupełniania informacji